Skip to content
Uutuudet

Osta nyt, maksa myöhemmin

Nopeat toimitukset

30 päivän palautusoikeus

Sitte- og Sovestol Seng Utendørs 402 Beige
-18%

Sitte- og Sovestol Seng Utendørs 402 Beige

271.00 €329.00 €
Tuotteen arvioitu toimitusaika on 6-8 viikkoa

Sit And Sleep Chair Bed Utendørs 401 Hvit

271.00 €

Ilmainen toimitus yli 79€*
10 päivän hintatakuu
Turvalliset maksut
Ilmainen toimitus!

Tuotetiedot

Core-sängynrunko luo makuuhuoneeseen vakaan ja rauhallisen perustan, jossa muotoilu keskittyy tasapainoon ja mittasuhteisiin, ja jossa sängynrunko toimii rentouttavan tunnelman pohjana tukien sekä mukavuutta että harmonista kokonaisilmettä.

Hintahistoria

Alhaisin myyntihinta tälle tuotteelle 30 päivän sisällä ennen kampanjan alkua on 271 euroa

Ominaisuudet

  • Tuotenumero
    410641
  • Toimittajan tuotenumero
    817402080200
  • Korkeus
    8 cm
  • Leveys
    80 cm
  • Pituus
    200 cm
  • Weight
    4000 g
Tuotemerkistä
Karup luo huonekaluja, jotka muuttavat pienet tilat suuriksi mahdollisuuksiksi. Japanilaisen ja pohjoismaisen muotoiluperinteen pohjalta syntyy yhdistelmä yksinkertaisuutta, toiminnallisuutta ja lämpöä jokaisessa yksityiskohdassa. Huonekaluja, joissa eletään – ja unelmoidaan.